Kujawsko Pomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Włocławku
Adres: ul. Okrzei 74a, 87-800 Włocławek 

Godziny Pracy:
od Poniedziałku do Piątku

w godzinach 7.00 - 15.00 

Godziny przyjęć interersantów:

Wtorek: 11.00 -13.00 

 

Dyrektor                   
Franciszek Złotnikiewicz
telefon: 54 230 20 00
Telefon/fax: 54 230 20 00
Adres e-mail: franciszek.zlotnikiewicz@kpzmiuw.pl

Zastępca Dyrektora  ds. inwestycji
Marian Wilmanowicz
Telefon: 54 230 20 00
Adres e-mail: marian.wilmanowicz@kpzmiuw.pl 

Zastępca Dyrektora ds. utrzymania i konserwacji wód i urządzeń melioracyjnych
Roman Gołębiewski   
Telefon: 54 230 20 00
Adres e-mail: roman.golebiewski@kpzmiuw.pl 

Zastępca Dyrektora ds. zamówień publicznych i spraw własnościowych
Jarosław Ćwikliński
Telefon: 54 230 20 00
Adres e-mail: jaroslaw.cwiklinski@kpzmiuw.pl 

Główny księgowy

Jolanta Sakowska
Telefon: 54 230 20 00
Adres e-mail: jolanta.sakowska@kpzmiuw.pl

Główny Specjalista ds. utrzymania i konserwacji KGK               
Janusz Szablowski
Adres e-mail: janusz.szablowski@kpzmiuw.pl
telefon: 54 230 20 11 

Telefon/fax: 54 230 20 00

Kierownik działu GFK               
Maria Ciupalska
Adres e-mail: maria.ciupalska@kpzmiuw.pl
telefon: 54 230 20 17
Telefon/fax: 54 230 20 00

Kierownik działu NKO
Ewa Szymańska
Adres e-mail: administracja@kpzmiuw.pl
telefon: 54 230 20 15
Telefon/fax: 54 230 20 00

Kierownik działu TI
Aneta Markowska
Adres e-mail: aneta.markowska@kpzmiuw.pl
telefon: 54 230 20 23
Telefon/fax: 54 230 20 00

Kierownik działu NPA
Aneta Wódkowska
Adres e-mail: aneta.wodkowska@kpzmiuw.pl
telefon: 54 230 20 22
Telefon/fax: 54 230 20 00

Kierownik sekcji TSP                
Robert Żelazek
Adres e-mail: robert.zelazek@kpzmiuw.pl
telefon: 54 230 20 26
Telefon/fax: 54 230 20 00

Kierownik sekcji DZS               

Przemysław Grudziński
Adres e-mail: przemyslaw.grudzinski@kpzmiuw.pl
telefon: 54 230 20 27
Telefon/fax: 54 230 20 00

Starszy inspektor ds. informatyki i konserwacji                
Paweł Paprocki
Adres e-mail: pawel.paprocki@kpzmiuw.pl
telefon: 54 230 20 33
Telefon/fax: 54 230 20 00

Starszy inspektor ds. BHP               

Artur Bednarek
Adres e-mail: artur.bednarek@kpzmiuw.pl
telefon: 54 230 20 36 
Telefon/fax: 54 230 20 00 « powrót